Hakkımızda

Expinal Alüminyum, sektörde geçmişi başarılar ile dolu olan bir ailenin üyesi olarak 2012 yılında kurulmuştur.

İnşaat sektörüne;

  • Alüminyum ve PVC Doğramalar  
  • Giydirme Cepheler
  • Otomatik Giriş Sistemleri ve Endüstriyel Sistemler

gibi konularda hizmet vermektedir.  

Değişime ve teknolojiye ayak uyduran,  topluma ve çevreye saygı duyan,  kaliteden ödün vermeden çalışan,  müşteri odaklı yapının içerisinde yer alan,  sürekli gelişme ve iyileşme felsefelerini benimseyen Expinal Alüminyum & PVC,  sektörde öncü olma hedefiyle ilerlemektedir.

Profesyonel cephe uygulayabilmenin en önemli özelliği projenin her detayı doğru analiz etmek ve hayal edilen projeyi doğru anlamaktan geçmektedir. Her detayı, tasarımı inceleyebilmenin ve anlamanın yolu ise güçlü, dinamik ve deneyimli olmaktan geçer. Expinal Alüminyum; mimar, mühendis ve inşaat teknikerlerimizden oluşan ekibi ile çalışmalarını titizlikle sürdürür.

Hem dev projelerde hem de butik projelerde yer alabilmenin ortak özelliği kadro ve organizasyon gücüdür. Expinal Alüminyum her iki alanda ekip liderleri ile çalışmalarını yürütür. Proje liderleri, proje takımı, saha sorumluluğu, tasarım gücü olan ekibi ile projelere imzasını atmaya devam eder. Böylelikle projenin başından sonuna kadar her süreçte aktif yer alabilen organizasyon yapısı ile çalışır.

 

Expinal Alüminyum

Telefon: +90 312 366 73 34

E Posta: info@expinal.com.tr